O nás

Pomáháme automatizovat a řídit čerpací stanice pohonných hmot v České republice. Bezproblémově a inovativně už 20 let.

1997 – Pod názvem ADW Ex jsme se zabývali především výrobou nádrží a malých čerpacích stanic PHM. Poté jsme vyvinuli vlastní řešení malých podnikových bezobslužných čerpaček, které jsme uvedli na trh pod obchodním názvem MONTI a MiniMONTI. Dále jsme u těchto stanic zaváděli automatizaci a vzdálené řízení provozu. Proto jsme vyvinuli vlastní monitorovací zařízení Controller a software pro jeho ovládání MONTI CONTROL.

2002 – Došlo ke změně majitele a přejmenování firmy na MONTI SYSTEMS s.r.o. Od té doby neustále rozšiřujeme centrální SW o další moduly s cílem pokrýt veškeré potřeby pro provoz rozsáhlé sítě čerpacích stanic pohonných hmot. Plně jsme se zaměřili na ostatní sofistikované subsystémy moderních čerpaček – technologické, měřící, zabezpečovací i kamerové – včetně jejich napojení do společného smart systému. Tento systém těží z kompletních informací při řízení a snižování nákladů na jejich provoz. Naše zaměření na čerpacích stanice jsme doplnili o podobné technologické celky – CNG, kotelny či menší průmyslové provozy.

2015 – Představili jsme novou verzi monitorovacího a ovládacího zařízení MONTI Controller II a nový software MONTI CONTROL II. Naší prioritou se staly inovace v technologii, dále pak podpora mobility a dostupnosti tohoto řešení. Každý náš zákazník by měl od nás získat přehled o stavu provozovaných technologií, schopnost řídit ekonomicky jejich provoz, konečně pak plánovat a optimalizovat jejich náklady. 

Proč věříme, že jsme pro vás vhodní partneři

  • Mluvíme s vámi lidsky, věcně a co nejjednodušeji a nejefektivněji.
  • Určujeme trendy ve vývoji řešení správy a řízení čerpacích stanic pohonných hmot.
  • Spolupracujeme s lídry a stěžejními společnostmi v oblasti paliv.
  • Jsme vašimi partnery, nikoliv dodavateli.

 

S čím vám můžeme pomoci

  • Nastavíme na vaší čerpací stanici automatizované procesy, které dlouhodobě šetří čas i peníze.
  • Už se nebudete muset starat o systém. Je inteligentní a v případě nutnosti řešíme vaše požadavky přes vzdálený přístup. Okamžitě.
  • Zajistíme, abyste měli čas na opravdu důležité věci. Vy rozvíjíte firmu. Náš systém se stará o její funkční a bezproblémový provoz.

Jsme hrdí partneři kongresu Čerpačka 

Více informací o naší účasti na této tematické akce se můžete dočíst v našem článku, kde sdílíme zážitky z Čerpačky 2020.