Kongres Čerpačka 2020 – novinky v oblasti čerpacích stanic PHM

Na tradičním kongresu Čerpačka jsme za netradičních okolností představili dva produkty. Zároveň bylo Monti bronzovým partnerem celé akce.

8. Září 2020 se v pražském hotelu Aquapalace konal tradiční kongres Čerpačka za netradičních okolností. I přes výrazně zvýšených bezpečnostních opatření si celou akci užilo 212 delegátů, kteří mohli čerpat inspiraci a vzdělávat se v oblasti řízení čerpacích stanic PHM.

 

Společnost Monti je bronzovým partnerem celé akce a řadí se do společnosti 34 subjektů, které pomohly celou akci realizovat.

Atmosféra na veletrhu Čerpačka, jehož je Monti partnerem

Zástupci společnosti Monti – Jiří Kantor s Petr Šváb představovali na svém stánku především dva produkty. Měřicí systémy pohonných hmot a Monti Revise. Jedná se o portfolio, které čerpacím stanicím, díky omezení ztrát paliva, pomáhá ušetřit nemalé finanční prostředky a zároveň velkého pomocníka při řešení všech legislativních povinností, které tak zamezí případným problémům při kontrolách a revizích.

Akce byla plná zajímavých přednášek a diskuzí. Účastníci mohli například debatovat o elektromobilitě a připravit se na to, co by větší rozvoj elektro aut znamenal pro vývoj čerpacích stanic.

 

Paliva budoucnosti

Velmi zajímavá byla panelová diskuze, která se věnovala porovnání jednotlivých paliv a potenciál alternativních pohonných hmot, jako například vodík, nebo již zmíněná elektřina.
Co si myslíte Vy? Jak dlouho budou fosilní paliva stále majoritně zastoupeny v motorových technologiích?

 

Novinky a povinnosti v legislativě benzinek

Doba jde kupředu a každý, kdo má na starosti čerpací stanici se musí neustále vzdělávat a to i v legislativě. Právě příprava na novinky v povinnostech pro čerpací stanice přednesl Ivan Indráček. Jedná se o velmi důležité téma, se kterým dokáže pomoci právě zmiňovaný Monti Revise a umí tak zbavit zodpovědné osoby zbytečných strachů a stresů z případných prohřešků.

 

Snižování emisí má za následek vyšší spotřebu AdBlue

Zájemci o produkty společnosti Monti.cz

Dnešní snaha o ekologickou odpovědnost nahrává spotřebě močoviny v automobilech. Jaké jsou nejmodernější technologie právě AdBlue zmínil Josef Říha, který se zaměřil nejen na fyzické vybavení čerpacích stanic, ale rozebral také ekonomickou nákladnost řešení. U stánku Monti se pak zákazníci mohli podívat také na měřicí systém Monti AdB, který nabízí elegantní řešení pro správu této kapaliny.

Kongres byl, jako vždy, velmi přínosný a více jak 96 % účastníků bylo spokojených. Za společnost Monti moc děkujeme pořadatelům, pro které byl letošní ročník kongresu Čerpačka velmi obtížný, ale všech úkonů se zhostili na výbornou.