Revize čerpacích stanic

Zákonů, vyhlášek a norem, které předepisují povinnosti v provozu čerpacích stanic, je příliš a navíc neustále prochází změnami. Provozovatelé stanic tedy svěřují tuto problematiku do rukou specializovaných firem. Buď si nechají vytvořit kompletní dokumentaci a postupy, nebo tuto službu získají od servisní firmy jako součást full servisu. Nevýhodou bývá vysoká cena
 a nemožnost vybrat si servisní firmy podle výhodnosti. Zodpovědnost v případě nešťastné události a povinnost doložit znalost a plnění předpisů zůstává vždy na straně provozovatele a neznalost neomlouvá.

MONTI nabízí řešení – aplikaci REVIZE.

Co Vám tedy může nabídnout?

INFORMACE

Aplikace REVIZE Vám umožní získat kompletní přehled o všech revizních povinnostech Vaší stanice na základě vložení informací o jejím technickém vybavení. Obsahuje neustále aktualizovanou databázi všech předpisů s možností jejich náhledu. Obsahuje také seznam firem, které dané revizní úkony provádí. Jako uživatel aplikace získáte i bezplatnou telefonickou podporu.

EHLED

Povinností pravidelných revizí
 a kontrol bývá několik desítek, 
není tedy snadné udržet si přehled a na nic nezapomenout. Aplikace REVIZE toto vše dělá automaticky za Vás, máte okamžitý náhled na stav platnosti revizních povinností. Navíc obsahuje systém připomínek, které Vás i vybranou servisní firmu upozorní na blížící se termíny.

JISTOTU

Aplikace REVIZE Vám díky aktualizované databázi zajistí,
 že veškeré změny předpisů se promítnou automaticky do Vašich termínů. V případě nenadálé 
kontroly budete mít všechny potřebné dokumenty vždy kompletní a dostupné v digitální podobě.

 

Jak získat aplikaci REVIZE? 

  • Aplikace je webová služba, není tedy třeba nic instalovat. Vše co potřebujete je počítač, tablet nebo smartphone a přístup k internetu.
  • Na této webové stránce níže najdete okno, do kterého zadáte svoji mailovou adresu.
  • V okamžiku, kdy spustíme aplikaci do pilotního provozu (předpokládáme během července 2017), pošleme Vám webovou adresu a přístupové údaje aplikace.
  • Zákazníci, kteří si zřídí přístup během pilotního provozu, budou finančně zvýhodněni.